Bitkisel Göğüs Toparlayıcı, Şekillendirici, Dolgunlaştırıcı Krem


DERMAPHAR KREM:

DEKOLTE VE KORUMA KÜRÜ
Bitkisel Göğüs Toparlayıcı, Şekillendirici, Dolgunlaştırıcı Krem

Dermaphar göğüs toparlayıcı krem, hormonal hiçbir madde içermez. Bu ürün tamamen doğal olup içerisinde yan etkisi olabilecek hiçbir madde yoktur. Bu nedenle bu kremi her zaman kullanabilirsiniz. Fiyatı da oldukça uygundur. Dermaphar göğüs toparlayıcı kremi; göğüslerinize istediğiniz diriliği veren, doğallığınızı bozmayan bir üründür. Kullanımı da oldukça kolay olan Dermaphar göğüs toparlayıcı krem sadece parmaklarınızla göğüslerinize yapacağınız masajla yedirilir. Sabah ve akşam kullanımına uygundur. Ancak kremi göğsüsünüz de ki deformasyona göre günde iki ya da günde bir kere uygulamanız yeterli olacaktır. Hiçbir yan etkisi olmayan Dermaphar göğüs toparlayıcı kremi yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden korunmak içinde kullanabileceğiniz bir kremdir. İçeriğinde bulunan UV özelliği ile güneşe karşı hassas olan göğüs, boyun ve dekolte bölgeleri için uygundur. Dermatolojik etkileri yapılan araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır.

Dermaphar Krem Nedir?
Dermaphar göğüs toparlayıcı krem göğüslerin deformasyonlarını düzelten, sarkan göğüslerin daha dik daha sert ve daha yuvarlak görünmesini sağlayan, cildin yapısını gençleştiren, güneşlenme sırasında cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyabilen ve göğüsleri toparlayan üstünlükte olan tamamen bitkisel bir kremdir. Fiyatının çok uygun olmasından dolayı sürekli kullanacak ve düzenli kullanıldıkça göğüslerdeki diriliği fark edeceksiniz. Ambalajı da oldukça şık olan bu ürünü elinizden bırakamayacaksınız.

Her yaş grubuna uygun olan Dermaphar göğüs toparlayıcı krem yaşların ilerlemiş olması göğüslerin deformasyonunun artması gibi sorunları da ortadan kaldıracaktır.

Neden Dermaphar göğüs toparlayıcı krem?
Dermaphar Krem; T.C. Sağlık Bakanlığı 08.07.2008 tarih ve 043938 numaralı izin ile ithal edilmiştir
Dermaphar Krem; tamamen bitkisel bir üründür.
Dermaphar Krem; Dermatolojik olarak tüm testleri başarıyla geçmiştir.
Dermaphar Krem; ağız yolu ile alınan bir tablet değildir. Kullanımı oldukça rahattır. Hiçbir hormon içermediğinden yan etkisi yoktur.
Dermaphar Krem; Hiçbir yağ hücresi oluşturmadığından kilo artışı yapmayacaktır.
Dermaphar Krem; UV özelliği nedeniyle güneşin her türlü tehlikesinden sizi koruyacaktır.
Dermaphar Krem; Ambalajının şıklığı, kaliteli cam kavanozda bulunur.
Dermaphar Krem; Sürekli ve düzenli kullanılması için fiyatı oldukça uygundur.
Dermaphar Krem; Her yaş gurubuna uygun olan ve herkesin güvenle kullanacağı bir üründür.
Dermaphar Krem; Dünya standartlarında bulunan, GMP sertifikalı, kaliteli bir üründür.
Dermaphar Krem; İsviçre asıllı bir formüldür.

KULLANIM ŞEKLİ:
Göğüslerdeki deformasyona göre günde iki ya da günde bir kez kullanılabilecek bir üründür. Göğüslere uygulanan bu kremi parmak uçlarınıza aldığınız bir parça Dermaphar Krem den masaj yaparak iyice yedirilerek uygulanır. Krem etkisi ne kadar düzenli kullanırsanız o kadar hızlı ve etkili bir şekilde gösterecektir.

Dermaphar Krem İsviçre formülü ile üretilen profesyonel doğal kozmetik bakım markasıdır.

Dermaphar Krem tamamen doğal bir üründür. Yıllardır Oestro gibi kullanan kullanıcıları memnun edebilmiştir. TC Sağlık Bakanlığınca izin verilen ve kontrolü yapılan, her türlü sertifikaları alınan, tüm testleri başarıyla geçen ve hiçbir yan etkisi olmadığından insan sağlığını etkilemeyen, nadir, kaliteli ambalajı ve uygun fiyatı ile her zaman alıp kullanabileceğiniz bu ürünü sizin için getirmiş bulunmaktayız. İşte bu özelliklerinden dolayı bakımlı bayanlarımızın asla vazgeçmeyeceği göğüs dikleştirici, setleştirici ve toparlayıcı özelliği olan bir kremdir.
Bakımlı bayanlarımızın göğüsleri artık sorun olmayacak!!
Dermaphar markalı bu krem göğüslerin yeniden şekil almasını, toparlanmasını ve göğüs elastikiyetini artıran bir ürün olmakla beraber göğüslerle ilgili yeni bir sayfa açmaktadır. Özel içeriği, doğal formülü ve yan etkisiz oluşuyla her yaşta bayanlarımızın istediği arzu ettiği göğüslere ulaşmasına yardımcı olacak bir üründür.
Ürün satışa sunulduğu andan itibaren her yaştaki bayan için vazgeçilmez olmuştur. Bir sürü bayan memnuniyetini bildirmiştir. Özellikle bütçeye zarar vermediği için bayanlar arasında tercih edilen bir kremdir.

İÇERİĞİ:
Dermaphar Krem; Malezya Yağmur ormanlarının arasında Johor şehrinde, dünya sağlık kıstaslarına uygun olarak, kalitesi yüksek ve tamamen bitkisel ürünler kullanılarak üretilen bir üründür.
İçeriği: Soya izoflovanları, Cimicifuga Racemosa, Polygonum Cuspidatum, Angelica Polymorpha Sinensis, Punica Granatum, Trifolium Pratense, Pueraria Mirifica gibi bitkikilerden üretilmektedir.

KULLANICI FİKİRLERİ:
Ben uzun zamandır kullanıyorum ve oldukça memnunum. Tüm bayanlara öneririm. Sema Taşyapan 35

2 ay kadar kısa bir süre oldu kullanalı ancak o kadar fark ettim ki ürünün faydasını şimdi herkese anlatıyorum ve tavsiye ediyorum. Duygu Başpınar 43

Annem uzun zamandır kullanıyordu (uzun dediğim süre 5 ay) ve annemin göğüsleri benimkilerden daha dik ve daha sert. Çok hoşuma gitti. Şimdi bende kullanmaya başladım. Ve çok mutluyum. Handan Yapıcı 36

Benim iki çocuğum var ve emzirme konusunda çok titiz davrandım. Uzun süre her iki çocuğumda emdi. Şimdi büyüdüler ve oldukça sağlıklılar. Ancak Göğüslerim için aynı şeyi söylemek mümkün değildi. Bu kremi alıp kullanmaya başladıktan sonra göğüslerimdeki deformasyon gittikçe azaldı ve şimdi daha dik ve toparlana göğüslere sahibim. Herkese mutlaka tavsiye ediyorum. Nermin Baş Gökpınar 36

Kullandıkça ama kesinlikle düzenli kullanıldıkça etkisini inanın gözle fark edeceksiniz. Kendine özen gösteren kadınlara mutlaka tavsiye ediyorum. Meryem Sarıgül 42

Sarkık, düşük dağınık bir göğüs çok iticidir. Ben bundan çok korkuyordum ve uzun zaman önce tanıştığım Dermaphar Kremle bu korkumdan kurtuldum. Şimdi daha güzel göğüslere sahibim. Müşerref Kaya 43

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !